"A" tým přivezl z Kadaně 6 bodů

TJ Lokomotiva Louny – FbC Jazzmani Žatec 6:4 (1:2, 2:1, 3:1)

V prvním utkání třetího letošního turnaje nastoupila Lokomotiva v klasickém derby proti Žatci. Úvodní dějství se neslo ve znamení územní převahy soupeře, lounští se spíše bránili a snažili se hrozit z brejků. Vyloženýchpříležitostí si ale moc nevytvářeli a Jazzmani si postupně vybudovali dvoubrankový náskok. Hrál se pěkný technický florbal, oba týmy se snažily kombinovat a tvořit. Kolem poloviny zápasu se začala karta obracet, když Louny nejprve srovnaly krok a následně se dostaly dokonce do vedení. Naše hráče zdobila především velmi dobrá produktivita a taktická vyspělost. Žatečtí dokázali ještě vyrovnat, ale dvěma brankami v samém závěru třetí třetiny si Lokomotiva zajistila cenné tříbodové vítězství.
Branky: Paseka (Svoboda), 2x Herink (na obě Valoušek), Prokeš (Herink), Helšus (Svoboda), Valoušek

Fbk PRTY – TJ Lokomotiva Louny 6:7 (3:2, 1:3, 2:2)

Zápasy proti bývalým spoluhráčům z Postoloprt se většinou nehrají v rukavičkách a dnešek nebyl výjimkou. Celé utkání bylo velmi emotivní, fyzicky náročné a plné tvrdých soubojů na hraně pravidel, mnohdy i za ní. V úvodu se více dařilo soupeři, který dokázal využít několika zaváhání Lokomotivy a na začátku prostředního dějství vedl 4:2. Postupem času se lounským hráčům podařil alespoň částečný návrat k systémové hře, a díky tomu dokázali skóre otočit ve svůj prospěch. Třetí třetina přinesla opět urputnou, neuhlazenou a oku divákově nepříliš lahodící podívanou. Díky využité přesilové hře dokázala Lokomotiva urvat v dramatickém závěru střetnutí výhru a další tři body. Prtům nepomohla už ani hra bez brankáře.
Branky: Svoboda (Paseka), 2x Helšus (Paseka, Svoboda), 3x Paseka (2x Svoboda), Vostrý (Herink)