Starší žáci zahájili sezónu v Krupce

Tento víkend začala soutěž i našim starším žákům, kteří zavítali na svá první utkání do Krupky.

TJ Lokomotiva Louny : SK Dubí  3:4

Starší žáci zavítali na palubovku Krupky, kde je čekal domácí tým SK Dubí. Po opatrné bezbrankové první půli, začali v druhé půli utkání konečně padat góly na obou stranách. I přes vyrovnaný výkon obou družstev, kdy jsme soupeře přestříleli 21:19, lounští obdrželi minutu před koncem utkání nešťastný vlastní gól a Dubí tak podlehli 3:4.

TJ Lokomotiva Louny : FLORBAL Strupčice  4:5

K druhému zápasu jsme nastoupili proti novému týmu ze Strupčic, který zastupují bývalý hráči Chomutova. Po nervózním začátku utkání nás soupeř trestal góly a již v páté minutě jsme prohrávali 0:2. Poté se lounští hráči dokázali soupeři herně vyrovnat  a brankovou ztrátu začali dotahovat. I přes lehkou nadvládou hráčů ze Strupčic, dokázali lounští srovnat na 4:4. Bohužel pro lounské hráče přišel v poslední vteřině utkání nešťastný gól a z vítězství se tak mohli radovat hráči ze Strupčic.

TJ Lokomotiva Louny : FBK Prty 7:3

V posledním utkání čekal na lounské hráče papírově nejslabší soupeř z Postoloprt. Lounští hráči ovládli celé utkání jednoduchou kombinační hrou a zaslouženě vyhráli 7:3.