Starší žáci odehráli v Mostě další tři ligová utkání

Starší žáci odehráli další tři ligová utkání.

TJ Lokomotiva Louny -  SCC Semily 4:3
Do utkáni jsme vlétli s cílem soupeře konečně porazit, ve všech předešlých vzájemných utkání se nám to nepodařilo a tak mladíci měli co soupeři vracet. Po rychlém vstupu se Louny ujaly vedení 2:0, takové skóre svítilo i o přestávku. Bohužel naše známé konce, kde úřaduje psychika se opakují. Soupeř byl však udolán.

TJ Lokomotiva Louny -  FBC Vipers Most 1:5
Druhé utkání započalo hned po úvodním, kde hráči neměli tolik času na odpočinek. Chyběl nám důraz, aktivita a pohyb.

FbC Jazzmani Žatec -  TJ Lokomotiva Louny  8:0
Poslední utkání přineslo tak trošku hokejový výsledek, kde však nepřevládala kvalita žateckého celku, ale spíše opět nedůraznost a proměňování golových situací. Soupeř potrestal v první třetině všechny chyby a tak svítilo na ukazateli hrozivé skóre 7:0. Do druhé poloviny však lounští hráči vstoupili s pokorou a s lepším projevem na hřišti. Bohužel florbal se hraje na vstřelené góly.