Důležitá dvě vítězství starších žáků

Lovosice (15.3.2009) – Lokomotiva jela do Lovosic pro šest bodů. Jen tento bodový přísun ji udržel v reálné šanci bojovat o místa, která ji  zaručují  účast v nejsilnější skupině i pro příští sezónu.  I přes rozpačitý výkon se nakonec povedlo šest bodů získat.

TJ Lokomotiva Louny : FbC 98 DDM Chomutov 6:5 (3:3, 0:0, 3:2)

Hned od úvodu Louny na soupeře tlačily a brzo se dostavil úspěch v podobě vedení 3:0, bohužel opět se projevil syndrom uspokojení a hosté do konce třetiny srovnali. Ve druhé třetině oba týmy se snažily získat výhodu vedoucího gólu. Těsně před koncem se to povedlo dobře hrajícímu Bielikovi, který pěknou střelou pod horní tyčku dostal Lokomotivu do vedení. Na začátku třetí třetiny Louny využily přesilovku nádhernou střelou Obra a po další brance Krůty šly do vedení o tři góly. Lokomotiva opět v závěru selhala a koncentraci neudržela a nebýt Jakuba Křivánka v brance mohlo být po třech bodech.

Góly (asistence): Krůta (Švec), Beneš (Švec), Rajlich (-), Bielik (Rajlich), Obr (Paseka), Krůta (Rajlich)

TJ Lokomotiva Louny : ŠSFbK PRTY 6:1 (4:1, 1:0, 1:0)

Ve druhém zápase náš čekal tradiční soupeř ve všech věkových kategoriích.

Po předchozím nepovedeném zápase a průvanu v kabině byl viděn zlepšený výkon. Bohužel po hrubé chybě Švece šly Prty do vedení.Lokomotiva přesto do soupeře bušila a bylo s toho vedení po první třetině 4:1. Utkání bylo ovlivněno poté tvrdou hrou Prt a neschopností rozhodčího, který ani po výtkách domácích trenérů nechránil zdravý hráčů. Po nervózním závěru kdy hra hostů připomínala spíše ragby si Louny dokráčely k vítězství 6:1

Góly (asistence): Paseka (-), Bielik (Krůta), Bielik (Beneš), Beneš (Bielik), Beneš (-), Rajlich (Bielik)

Sestava: golman: Jakub Křivánek, obrana: Martin Obr, Milan Hůrka, David Vincík, Jakub Švec, útok: Jiří Rajlich, David Paseka, Pavel Krůta, Tomáš Beneš, Jaroslav Bielik

Trenér: Michal Charvát, Miloš Beníšek

autor: Tomáš Beneš