A-tým si z Nového Boru dovezl 4 body

A-tým si z Nového Boru dovezl 4 body

a dělí se s Jabloncem o druhé místo Regionální ligy

Fbc Jazzmani Žatec : Tj Lokomotiva Louny  2 : 5

Do prvního utkání vstoupili lounští hráči výborně, hned v 6. minutě se ujali vedení a do konce první třetiny kontrolovali hru i výsledek. V druhé části přidali další dvě branky a už vedli 3:0. Ale Žatci se podařil vstřelit kontaktní gól a rázem jich bylo plné hřiště. Do třetí části utkání vstoupili lépe žatečtí hráči, vstřelili v první minutě branku a drama bylo na světě. Ale proti byl výborně chytající Václav Frajt, který famózně zneškodnil trestné střílení a následně Louny přežily oslabení ve třech. Po té Louny přidaly další dvě branky a zvítězily 5:2.

Tj Lokomotiva Louny : Florbal Jablonec  8 : 8

V druhém zápase čekal Louny Jablonec ,který měl stejně bodů a tak se očekával těžký a vyrovnaný zápas. Jablonec v zápase vytvořil několik hrubek , kterých Louny využily a v polovině utkání jsme už vedli 6 : 3 . Ale i Louny se nevyvarovaly několika chyb a brzy bylo střetnutí těch to dvou mužstev vyrovnané. Do konce zápasu to už byla jen přetahovaná o skóre, které skončilo 8 : 8 a zaslouženě se týmy rozešly remízou.

Velké poděkovaní od trenéra patří vynikajícímu brankáři Frajtovi a za skvělý výkon všem juniorům.